Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Soudal Šľahaný tmel 120ml

Č.výr. 3643384

  • Ľahko brúsiteľný
  • neprepadá sa
  • Interiér / exteriér
Informácie o výrobku

Prevedenie:

2,59 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

12 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 3643384

Soudal šľahaný tmel - vyrovnávanie poréznych podkladov (omietky, murivo, drevo, sadrokartón) v interiéri aj exteriéri (doporučujeme ošetriť náterom). Veľmi vhodný pre opravu prasklín v bytoch panelových domov a v sadrokartónových konštrukciách s možnosťou následného prebrúsenie. Vhodný pre nanášanie v silnej vrstve. Má výbornú priľnavosť k podkladu, počas vytvrdzovania sa nezmršťuje, odoláva pôsobeniu vody a mrazu.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Iné

Technické údaje

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore