Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Spojka křížová rovná balenie 15 ks

Č.výr. 1219443

  • Pozinkovaná oceľ
  • Kvalitní zpracovanie
  • Vysoké zaťaženie
Informácie o výrobku
3,39 EUR
0,23 € / ks

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

20 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1219443

Táto spojka z pozinkovanej ocele sa radí medzi konštrukčné prvky, ktoré sa bežne používajú pri sadrokartónových podhľadoch a to konkrétne na montáž krížového, dvojúrovňového rastru za účelom spojenia nosných a montážných CD profilov. Pre správnu montáž je nutné spojku naprv ohnúť a to na obidvoch stranách. Vyznačuje sa veľmi kvalitným spracovaním a je opatrená pružnými elementami určenými na vymedzenie vôle medzi jednotlivými profilmi, ktoré budete chcieť spojiť. Balenie obsahuje 15 ks.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Spojka
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:530 g
Výška:26,0 cm
Šírka:10,0 cm
Dĺžka:1,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore