ROTHENBERGER Fitingová mäkká spájka Fittingslot 3, S-Sn97Cu3 pr. 3 mm, 250 g
Číslo výrobku 2837805Opis výrobku
Číslo výrobku 2837805
Mäkká fitingová spájka ROTHENBERGER INDUSTRIAL Fittingslot 3 ponúka vysokú kvalitu pre spoľahlivé spoje a je ideálna pre inštalácie rozvodov studenej a teplej vody, rovnako ako pre systémy vykurovania a potrubia s pitnou vodou. Spĺňa normu DIN EN ISO 9453 a je určená na mäkké spájkovanie medených rúrok s medenými, bronzovými (červený bronz) a mosadznými tvarovkami. Efektívna zliatina S-SN97Cu3 zaisťuje trvanlivé a pevné spoje. Presná teplota topenia sa pohybuje medzi 230 a 250 °C. Na dosiahnutie optimálnych výsledkov sa odporúča použiť tavivo Rosol 3, ktoré svoje prednosti uplatní najmä v oblasti sanitárnej techniky.
Informácie o výrobcovi
ROTHENBERGER Industrial
Sodener Straße 47
65779 Kelkheim
info-diy@rothenberger.com
4004625452554
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Hrúbka: | 3 mm |
| Norma: | DIN EN ISO 9453 |
| Vhodná až do max. teploty: | 250 °C |
| Vhodné pre: | Mäkké spájkovanie |
| Materiál: | S-Sn97Cu3 |
| Typ výrobku: | Tyč na mäkké spájkovanie |
| Kotúč: | Na koliesko |
| Testované vo DVGW: | DVGW testované |
| Vhodné pre pitnú vodu: | Vhodné na použitie s pitnou vodou |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 265 g |
| Výška: | 3,5 cm |
| Šírka: | 11,0 cm |
| Hĺbka: | 16,0 cm |




