Bosch Diamantový kotúč PRO Multi Material, pr. 150 x 22,23 mm
Číslo výrobku 2592749Opis výrobku
Číslo výrobku 2592749
Diamantový deliaci kotúč PRO Multi Material
Univerzálny diamantový rezací kotúč je pre profesionálov na stavbe nepostrádateľný. Diamantový rezací kotúč PRO Multi Material sme vyrobili dostatočne pevný, aby si poradil s akýmkoľvek materiálom, ktorý potrebujete rezať.
Pokročilé konštrukčné prvky zaisťujú, že kotúč PRO Multi Material vydrží dlhšie ako bežné diamantové kotúče. Segmenty s nízkym trením minimalizujú opotrebenie na strane kotúča a rýchlo odsávajú prach z oblasti rezu, čím zaisťujú dlhotrvajúci výkon.
Informácie o výrobcovi
Robert Bosch Power Tools GmbH (CZ)
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@cz.bosch.com
3165140869713
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Vhodné pre: | Kov, univerzálny |
| Priemer uchytenie: | 22 mm |
| Obsah: | 1 ks |
| Forma: | Sklenené tabule |
| Hrúbka: | 2,4 mm |
| Max. počet otáčok/1 minútu: | 10 200 ot/min |
| Šírka: | 150 mm |
| Výška: | 10 mm |
| Typ výrobku: | Rezací kotúč |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 230 g |
| Výška: | 10 mm |
| Šírka: | 17,5 cm |
| Hĺbka: | 19,2 cm |


















