Bosch Rezný kotúč 180 x 3 mm Expert for Metal
Číslo výrobku 3800711Opis výrobku
Číslo výrobku 3800711
Rezný kotúč Expert for Metal poskytuje vysoký rezný výkon pri rezaní kovu s maximálnou bezpečnosťou. Kotúč je vyrobený zo špičkového oxidu hlinitého s pokročilou fenolovou živicou, ktorá zvláda náročné použitie pri zabezpečení dobrých výsledkov. Jeho presne vyrobená sieť zo sklených vlákien zaručuje vysokú stabilitu a bezpečnosť pri rezaní.
Informácie o výrobcovi
Robert Bosch Power Tools GmbH (SK)
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@sk.bosch.com
3165140149433
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Norma: | EN 12413 |
| Vhodné pre: | Kov |
| Priemer uchytenie: | 180 mm |
| Obsah: | 1 ks |
| Hrúbka: | 3 mm |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 180 g |
| Výška: | 18,0 cm |
| Šírka: | 18,0 cm |
| Hĺbka: | 4 mm |



