Bosch Rezný kotúč Expert X-Lock, Multi Material, pr. 125 x 1 mm
Číslo výrobku 2756161Opis výrobku
Číslo výrobku 2756161
S rezným kotúčom Bosch X-Lock Multi Material ACS 60 V BF môžete rezať prakticky akýkoľvek materiál bez výmeny kotúčov vďaka špeciálnej zmesi abrazív. Tenký kotúč umožňuje rýchle a jednoduché rezanie materiálu s minimálnou námahou. Znížený je hluk a minimalizuje sa tvorba prachu, zafarbenia a otrepov. Rezný kotúč je vhodný pre štandardné uhlové brúsky.
Informácie o výrobcovi
Robert Bosch Power Tools GmbH (SK)
Max-Lang-Strasse 40-46
70771 Leinfelden-Echterdingen
kontakt@sk.bosch.com
3165140947596
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Vhodné pre: | Kov |
| Priemer uchytenie: | 125 mm |
| Obsah: | 1 ks |
| Forma: | Okrúhle podložky |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 29 g |
| Výška: | 2 mm |
| Šírka: | 12,5 cm |
| Hĺbka: | 12,5 cm |







