Einhell by kwb Rezný kotúč pre pásové píly na kov 355 x 25,4 x 3,2 mm
Číslo výrobku 1955459Opis výrobku
Číslo výrobku 1955459
Einhell by kwb rezný kotúč pre pásové píly na kov má priemer 355 mm, otvor 25,4 mm a hrúbku 3,2 mm. Hodí sa na takmer všetky bežné stacionárne uhlové brúsky a dosahuje vysoké rezné výkony v plechoch alebo rúrkach z ocele. Ideálny pre maximálne otáčky 4 400 ot./min.
Informácie o výrobcovi
Einhell Germany AG
Wiesenweg 22
94405 Landau/Isar
service-de@einhell.com
4009317919759
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Vhodné pre: | Oceľ |
| Priemer uchytenie: | 355 mm |
| Obsah: | 1 ks |
| Forma: | Sklenené tabule |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 643 g |
| Výška: | 3 mm |
| Šírka: | 35,5 cm |
| Hĺbka: | 35,5 cm |



