Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

ELLIX Diamantový rezný kotúč na kameň  125 mm

Č.výr. 3776234

  • Vďaka diamantovej povrchovej vrstve použiteľný aj na žulu a dlaždice
  • Kompatibilný s množstvom uhlových brúsok
  • Efektívne používanie
Informácie o výrobku
5,29 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

12 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 3776234

ELLIX diamantový rezný kotúč s rozmerom  125 mm je vhodný na brúsenie kameňa. Používa sa na žulu, betón, murivo, keramiku, dlaždice a kameninu. Má segmentovaný okraj. Výška rezného segmentu je 7 mm. Kotúč sa používa až pri 12250/min (otáčky), príp. s obvodovou rýchlosťou najviac 80 m/s. Príslušenstvo stroja s normovaným otvorom 22,23 mm sa upína na uhlovú brúsku.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Vhodné pre:Kameň
Priemer:125 mm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:150 g
Výška:12,5 cm
Šírka:12,5 cm
Dĺžka:7 mm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore