Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

ELLIX Diamantový rezný kotúč na kameň segmentovaný priemer 180 mm

Č.výr. 5205059

  • Na stredne tvrdý a tvrdý kameň
  • Vhodný pre uhlové brúsky
  • S redukčným krúžkom
Informácie o výrobku
7,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 5205059

ELLIX diamantový rezný kotúč segmentovaný s priemerom 180 mm je vhodný na rezanie stredne tvrdých a tvrdých kameňov a stavebných materiálov. Možno ho použiť s uhlovými brúskami. Pomocou redukčného krúžka je možné zmenšiť otvor z 25,4 mm na 22,23 mm. Hrúbka rezného kotúča je 7 mm.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Norma:EN 13236
Vhodné pre:Kameň
Priemer:180 mm
Obsah:1 ks
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:390 g
Výška:18,0 cm
Šírka:18,0 cm
Dĺžka:7 mm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore