ELLIX Rezný kotúč na kameň lomený Ø 125 mm
Číslo výrobku 3776101Opis výrobku
Číslo výrobku 3776101
ELLIX rezný kotúč s rozmerom Ø 125 m je určený na rezanie kameňa. Dá sa použiť na betón, murivo, keramiku a ďalšie suché rezanie. Hrúbka kotúča je 3 mm. Toto strojové príslušenstvo je vybavené normovaným otvorom 22,23 mm. Maximálna rýchlosť otáčania je 12250/min s obvodovou rýchlosťou najviac 80 m/s. Lomený náboj umožňuje montáž, prípadne demontáž na uhlovú brúsku bez použitia ďalšieho náradia.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871019625
Bezpečnostné pokyny
Používajte masku Používajte ochranu sluchu Používajte ochranu očí Používajte rukavice
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Norma: | EN 12413 |
| Vhodné pre: | Kameň |
| Priemer uchytenie: | 125 mm |
| Obsah: | 1 ks |
| Forma: | Okrúhle podložky |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 80 g |
| Výška: | 12,5 cm |
| Šírka: | 12,5 cm |
| Hĺbka: | 3 mm |





