ELLIX Rezný kotúč na kameň rovný Ø 230 mm
Číslo výrobku 3636990Opis výrobku
Číslo výrobku 3636990
ELLIX rovný rezný kotúč s Ø 230 mm je vhodný na rezanie kameňa. Používa sa aj pri práci s murivom, betónom, keramikou a v ďalšom suchom rezaní. Hrúbka kotúča je 3 mm. Rezný kotúč je vybavený normovaným otvorom 22,23 mm na upnutie na uhlovú brúsku. Maximálna rýchlosť otáčania je 6 650/min (otáčky) s obvodovou rýchlosťou najviac 80 m/s.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871019885
Bezpečnostné pokyny
Používajte masku Používajte ochranu sluchu Používajte ochranu očí Používajte rukavice
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Norma: | EN 12413 |
| Vhodné pre: | Kameň |
| Priemer uchytenie: | 230 mm |
| Obsah: | 1 ks |
| Forma: | Okrúhle podložky |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 241 g |
| Výška: | 23,0 cm |
| Šírka: | 23,0 cm |
| Hĺbka: | 3 mm |





