Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

ELLIX Rezný kotúč na kameň rovný  230 mm

Č.výr. 3636990

  • Pevný rezný kotúč
  • Vhodný na kameň
  • Efektívne používanie
Informácie o výrobku
1,59 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

9 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 3636990

ELLIX rovný rezný kotúč s   230 mm je vhodný na rezanie kameňa. Používa sa aj pri práci s murivom, betónom, keramikou a v ďalšom suchom rezaní. Hrúbka kotúča je 3 mm. Rezný kotúč je vybavený normovaným otvorom 22,23 mm na upnutie na uhlovú brúsku. Maximálna rýchlosť otáčania je 6 650/min (otáčky) s obvodovou rýchlosťou najviac 80 m/s.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Norma:EN 12413
Vhodné pre:Kameň
Priemer:230 mm
Obsah:1 ks
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:241 g
Výška:23,0 cm
Šírka:23,0 cm
Dĺžka:3 mm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore