LUX-TOOLS Brúsny kotúč Classic dierovaný Ø 115 mm K120, 5 ks
Číslo výrobku 4959979Opis výrobku
Číslo výrobku 4959979
Dierovaný LUX-TOOLS brúsny kotúč má ideálne predpoklady na rovnomerne obrúsené povrchy do roviny a odhrotovanie hrán obrobku. Vyznačuje sa stredne hrubou zrnitosťou K120 a Ø 115 mm. Brúsny kotúč je viacnásobne dierovaný. Možno pomocou neho vykonávať brúsenie, leštenie a škrabanie drevených, ako aj kovových obrobkov. Drsný povrch sa vyhladí, kusy nábytku sa dohladka obrúsia, vďaka čomu sú obrobky optimálne pripravené na ďalšie pracovné kroky vo forme lazúrovania, lakovania alebo natierania.
Brúsny kotúč možno upevniť na excentrickej brúske. Na zadnej strane je vybavený suchým zipsom a dá sa v prípade potreby úplne jednoducho vymeniť. Toto príslušenstvo je typickým spotrebným materiálom. Praktické balenie obsahuje 5 kusov, vďaka čomu získate užitočnú zásobu kotúčov a budete mať okamžite k dispozícii náhradný kus.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873949135
Bezpečnostné pokyny
Používajte masku Používajte ochranu sluchu Používajte ochranu očí Používajte rukavice
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Vhodné pre: | Drevo, Kov |
| Priemer uchytenie: | 115 mm |
| Obsah: | 5 ks |
| Granulácia: | Jemný (100-180) |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 5 g |
| Výška: | 11,5 cm |
| Šírka: | 11,5 cm |
| Hĺbka: | 2 mm |







