Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Brúsny kotúč Classic dierovaný  115 mm K180, 5 ks

Č.výr. 4959995

  • Vhodný na drevo a kov
  • Stredne hrubá zrnitosť na univerzálne použitie
  • So suchým zipsom na jednoduchú montáž
Informácie o výrobku
2,29 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

4 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 4959995

Dierovaný LUX-TOOLS brúsny kotúč Classic má ideálne predpoklady na rovnomerne obrúsené povrchy do roviny a odhrotovanie hrán obrobku. Vyznačuje sa stredne hrubou zrnitosťou K180 a   115 mm. Brúsny kotúč je viacnásobne dierovaný. Možno pomocou neho vykonávať brúsenie, leštenie a škrabanie drevených, ako aj kovových obrobkov. Drsný povrch sa vyhladí, kusy nábytku sa dohladka obrúsia, vďaka čomu sú obrobky optimálne pripravené na ďalšie pracovné kroky vo forme lazúrovania, lakovania alebo natierania.

Brúsny kotúč možno upevniť na excentrickej brúske. Na zadnej strane je vybavený suchým zipsom a dá sa v prípade potreby úplne jednoducho vymeniť. Toto príslušenstvo je typickým spotrebným materiálom. Praktické balenie obsahuje 5 kusov, vďaka čomu získate užitočnú zásobu kotúčov a budete mať okamžite k dispozícii náhradný kus.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Vhodné pre:Drevo, kov
Priemer:115 mm
Obsah:5 ks
Granulácia:Jemný (100-180)
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:5 g
Výška:11,5 cm
Šírka:11,5 cm
Dĺžka:2 mm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore