Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Brúsny kotúč Classic dierovaný  125 mm K180, 5 ks

Č.výr. 4959938

  • Vhodný na drevo a kov
  • Stredne hrubá zrnitosť na univerzálne použitie
  • So suchým zipsom na jednoduchú montáž
Informácie o výrobku
2,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

15 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 4959938

Do roviny zabrúsené plochy a odhrotované hrany sú základným predpokladom na optimálne výsledky opracovania obrobku. S dierovaným LUX-TOOLS brúsnym kotúčom Classic so zrnitosťou K180 a  125 mm máte k dispozícii ideálny prostriedok na brúsenie, leštenie a škrabanie dreva a kovu. Vďaka brúsnemu výkonu vytvoríte čistý povrch, ktorý vás presvedčí príjemným vzhľadom so žiadnymi zvyškami na dotyk. Praktické balenie brúsnych kotúčov obsahuje 5 kusov, aby ste mali v prípade výrazného oderu okamžite k dispozícii náhradný kus.

Problematika pri plošnom opracovaní dreva alebo kovu je známa: Aj tie najmenšie nerovnosti môžu spôsobiť, že pri ďalšej úprave povrchu vzniknú vypukliny, čo sa dá následne opraviť len s veľkou námahou. Odpoveď na tento problém prináša brúsny kotúč: Môžete pomocou neho brúsiť veľké plochy s vynaložením len malej námahy. Je vhodný pre LUX-TOOLS excentrickú brúsku EKS-240. Brúsny kotúč je na zadnej strane vybavený praktickým suchým zipsom na aretáciu na brúsnom tanieri.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Vhodné pre:Drevo, kov
Priemer:125 mm
Obsah:5 ks
Granulácia:Jemný (100-180)
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:5 g
Výška:12,5 cm
Šírka:12,5 cm
Dĺžka:2 mm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore