Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Brúsny kotúč Classic nedierovaný  115 mm K120, 5 ks

Č.výr. 4937645

  • Vhodný na drevo a kov
  • Stredne hrubá zrnitosť na univerzálne použitie
  • So suchým zipsom na jednoduchú montáž
Informácie o výrobku
2,29 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

10 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 4937645

LUX-TOOLS brúsny kotúč Classic sa vyznačuje stredne hrubou zrnitosťou K120 a  115 mm. Je vhodný na spracovanie dreva, ako aj kovu. Ide o typický spotrebný materiál, ktorý sa dodáva v praktickom balení po 5 kusov. Zo zadnej strany je vybavený suchým zipsom, vďaka čomu ho možno zaaretovať na každej bežnej uhlovej brúske. Dá sa prispôsobiť brúsnemu tanieru, vďaka čomu umožňuje dobrý výsledok brúsenia. Brúsny kotúč je vhodný na prácu najmä pre domácich majstrov. Ide o praktické a účinné strojové príslušenstvo na montážne a inštalačné práce rôznych obrobkov.

Každý nadšený domáci majster využije vlastnosti tohto nedierovaného brúsneho kotúča. So svojimi rozmermi podporuje strojovú rotačnú symetriu, čo na jednej strane zabezpečuje presné výsledky a na druhej strane pôsobí šetrne na materiál. Vďaka stredne hrubej zrnitosti sa dosahuje jemné oddeľovanie triesok, čím sa predchádza prebrúseniu obrobka.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Vhodné pre:Drevo, kov
Priemer:115 mm
Obsah:5 ks
Granulácia:Jemný (100-180)
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:5 g
Výška:11,5 cm
Šírka:11,5 cm
Dĺžka:2 mm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore