Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Brúsny kotúč Classic nedierovaný  125 mm K120, 5 ks

Č.výr. 4937686

  • Vhodný na drevo a kov
  • Stredne hrubá zrnitosť na univerzálne použitie
  • So suchým zipsom na jednoduchú montáž
Informácie o výrobku
2,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

4 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 4937686

Nedierovaný LUX-TOOLS brúsny kotúč Classic ponúka dobré predpoklady na brúsenie plôch do roviny a odhrotovanie hrán. Má zrnitosť K120 a  125 mm, vďaka čomu umožňuje presnú prípravu plochy a je ideálne vhodný na brúsenie, leštenie a škrabanie dreva a kovu. So svojimi normovanými rozmermi je kompatibilný s rôznymi excentrickými brúskami a pomocou samostatne dostupného LUX-TOOLS pružného brúsneho taniera s tŕňom s   125 mm ho možno použiť aj na vŕtačke. Vytvoríte vďaka nemu čistý povrch s bezchybným vzhľadom a so žiadnymi zvyškami na dotyk. Pritom môžete využívať výhody jednoduchého používania a manipulácie optimalizovanej pre obrobok. Kotúč má na oboch stranách suchý zips a dá sa upevniť na brúsnom tanieri stroja. Vďaka vhodnej zásobe máte náhradu rýchlo poruke. Praktické balenie brúsnych kotúčov obsahuje 5 kusov.

Používanie tohto brúsneho kotúča sa odporúča najmä pre domácich majstrov. Podporuje pracovné výsledky na obrobku s dobrým výkonom brúsenia, ktorý má navyše vďaka kvalite produktu dlhú životnosť. Mimoriadne praktické je najmä to, že obrobky a povrchy možno brúsiť veľkoplošne. Výsledkom je presne opracovaná plocha, ktorú môžete v ďalšom kroku natrieť alebo nalakovať bez toho, aby ste museli bojovať s vypuklinami alebo inými nečistotami.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Vhodné pre:Drevo, kov
Priemer:125 mm
Obsah:5 ks
Granulácia:Jemný (100-180)
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:5 g
Výška:12,5 cm
Šírka:12,5 cm
Dĺžka:2 mm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore