LUX-TOOLS Leštiaci poťah, priemer 240 mm
Číslo výrobku 5124557Opis výrobku
Číslo výrobku 5124557
LUX-TOOLS leštiaci poťah je vhodný na leštenie akejkoľvek plochy pri použití príslušnej lepiacej pasty. Je vyrobený z čistej ovčej vlny bez syntetických prímesí a je vybavený gumovým popruhom. Leštiaci poťah sa dá používať so všetkými leštiacimi pastami a je vhodný na podložný tanier s priemerom 240 mm. Má hrúbku 20 mm.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871038831
Bezpečnostné pokyny
Používajte masku Používajte ochranu sluchu Používajte ochranu očí
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Vhodné pre: | Hladké povrchy |
| Priemer uchytenie: | 240 mm |
| Obsah: | 1 ks |
| Forma: | Okrúhle podložky |
| Hrúbka: | 20 mm |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 122 g |
| Výška: | 24,0 cm |
| Šírka: | 24,0 cm |
| Hĺbka: | 2,0 cm |





