Worx Diamantový rezný kotúč WA6075 pre akumulátorovú mini uhlovú brúsku
Číslo výrobku 2216885Opis výrobku
Číslo výrobku 2216885
Worx diamantový rezný kotúč WA6075 je kompatibilný s Worx akumulátorovou mini uhlovou brúskou WX801. Robustná a trvanlivá čepeľ na rezanie keramických materiálov.
Informácie o výrobcovi
POSITEC GERMANY GMBH
Schanzenstr. 22
51063 KOELN
rene.klimach@positecgroup.com
6924328343257
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Vhodné pre: | Dlaždice, Keramika |
| Priemer uchytenie: | 76 mm |
| Obsah: | 1 ks |
| Forma: | Okrúhle podložky |
| Hrúbka: | 1,6 mm |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 50 g |
| Výška: | 1,5 cm |
| Šírka: | 7,6 cm |
| Hĺbka: | 7,6 cm |



