Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Bosch Brúsny papier C430, 150 mm, 240, 5 ks

Č.výr. 3801032

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Príslušenstvo pre vibračné brúsky

Popis výrobku

Č.výr. 3801032

Brúsny papier C430 Expert for Wood and Paint má mimoriadne dlhú životnosť pri brúsení dreva, dyhy a masívnych povrchov. Elektrostaticky otvorený povrch s medzerami medzi drťou navyše zaisťuje dôsledné odstraňovanie prachu a pomáha predchádzať zanášaniu papiera. Tvrdá abrazívna drť sa vyznačuje odolnosťou voči opotrebeniu a umožňuje dlhšie a opakované použitie. Tento výrobok je určený na matovanie povrchu a brúsenie farby, laku, tmelu, základovej farby a materiálov na báze dreva. Je tiež vhodný na okamžité brúsenie laku na povrchoch. U určitých materiálov je vhodný aj na brúsenie s navlhčením, rovnako ako k vyhladzovaniu ostrých hrán. Brúsny papier C430 Expert for Wood and Paint je kompatibilný s akýmikoľvek vibračnými brúskami. Spojenie drti spojivom na báze plne syntetickej živice zabezpečuje trvanlivosť. Podklad z vysoko pružného papiera C/B umožňuje prekladanie bez vzniku prasklín.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:52 g
Výška:18,0 cm
Šírka:16,2 cm
Dĺžka:8 mm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore