Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Bosch Brúsny papier C470, 115 x 230 mm, 240, 10 ks

Č.výr. 3800869

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Príslušenstvo pre vibračné brúsky

Popis výrobku

Č.výr. 3800869

Brusivo C470 Best for Wood and Paint sa vyznačuje mimoriadnou rýchlosťou úberu materiálu. Výrobok je opatrený povlakom zo stearátu vápenatého, ktorý znižuje zanášanie. Elektrostaticky otvorený povrch s medzerami medzi drťou navyše zabezpečuje rovnomerné, riadené a dôsledné odstraňovanie prachu. Výrobok je určený na použitie pri brúsení dreva a farby, napríklad lakov, hrubej omietky, tmelov a syntetických a pevných materiálov, ako sú polyméry (Corian, Varicor). Ako podkladový materiál je použitý papier C/B, ktorý je potiahnutý odolným polodrobivým korundom, ktorý zabezpečuje dôslednú kvalitu. Rýchlu výmenu a jednoduchú manipuláciu umožňuje upínací systém so suchým zipsom. Brúsny papier C470 Best for Wood and Paint je kompatibilný s akýmikoľvek vibračnými brúskami.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:105 g
Výška:26,0 cm
Šírka:12,8 cm
Dĺžka:1,6 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore