26.11.2020 19:21


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Strešná fólia Guttafol 110, 1,5x25 m

Č.výr. 4474573
  • Paropriepustná
  • Chráni tepelnú izoláciu pred prenikaním vody
  • Balenie: 37,5 m2, Rozmer: 1,5 m x 25 m
Informácie o výrobku

Prevedenie:

29,99 EUR
1,20 € / m

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

7 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4474573

Nekontaktná strešná fólia Guttafol je difúzna fólia určená na vytvorenie doplnkovej hydroizolačnej vrstvy v aplikáciách bez požiadavky priameho uloženia na tepelnú izoláciu alebo debnenie. Fólia je vyrobená z polyetylénu LDPE a dodatočne zosilnená výstužnou mriežkou. Vďaka mikroperforácii si zachováva dostatočnú paropriepustnosť. Medzi fóliou a tepelnou izoláciou, prípadne debnením je nutné vytvoriť prevetrávanú medzeru minimálne 20 mm. Spoľahlivo chráni drevené prvky krovu a tepelnú izoláciu pred prenikaním vody pri poškodenej streche alebo netesnostiach strešnej krytiny.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Fólie
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:4,35 kg

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore