18.10.2019 16:47


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Samostatný prístrešok pre automobily 300 cm x 500 cm

Č.výr. 5214127
 • Prejazdná šírka 250 cm
 • Zaťaženie snehom 0,85 kN/m
 • Tlaková impregnácia
Informácie o výrobku
199,99 EUR

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

5 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 5214127

Tento samostatný prístrešok pre automobily sa skladá z hobľovaného ihličnatého dreva, ktoré je proti poveternostným vplyvom chránené tlakovou impregnáciou. Je staticky dimenzovaný na zaťaženie snehom 0,85 kN/m (85 kg/m). Strecha je vyrobená zo sivého PVC a je upevnená prostredníctvom klampiarskych skrutiek z ušľachtilej ocele s vytvarovanými tesniacimi krúžkami. Má stabilné strešné priečne väznice a pozdĺžne krokvy a je vystužená prostredníctvom výstužných pásov. K montážnej súprave je priložený všetok montážny materiál a podrobný návod na montáž.

Technické údaje:
Celkový rozmer (Š x H): 300 cm x 500 cm
Prejazdná šírka: cca 250 cm
Prejazdná výška: cca 210 cm
Hrúbka stlpikov: 90 mm x 90 mmInformujte sa, prosím, vopred na príslušnom úrade, do ktorej zóny zaťaženia snehom miesto, kde je naplánovaný prístrešok pre automobily, patrí.

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť:
150,0 kg
Výška:
35,0 cm
Šírka:
3,00 m
Dĺžka:
120,0 cm

Rezervovať & vyzdvihnúť

Prípadne môžete Vašu objednávku bezplatne rezervovať online a vyzdvihnúť ju v OBI predajni už do 4 hodín alebo najneskôr v nasledujúci deň otvorenia.

Iní zákazníci kúpili tiež

Hodnotenia (9)

 3.5 od 5
 • 5(4)
 • 4(0)
 • 3(2)
 • 2(2)
 • 1(1)

Kúpili ste tento tovar? Napíšte nám hodnotenie tohto tovaru!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 31.12.2019

Zoradiť podľa:

 • Zoradiť podľa:
5

Branislav Kobylan (3.9.2019)

velmi dobry pristresok

To sa Vám páči: kvalita za nizku cenu

To sa Vám nepáči:  niet co pisat

stale som nakupoval v B a teraz v OBI si kupim kvalitu kracajucej doby

0 alebo

3

Miro (24.7.2019)

Miro

Prístrešok "dodelej si sám" ale kto je trochu zručný, za tie peniaze sa to oplatí. Aj ked treba ešte dokupit vruty na krytinu./je ich málo, preto sa to trha pri vetre a treba dat bacha...pracovat vo vlnách na lešenárskych trubkách a latách/, poriadne laty na zavetrenie,Laty dodané k pristrešku sú úzke, takže treba všade ešte jednu pridať/ kotvy do betonu, impregnačný náter, vrchný náter + v mojom prípade ešte náklady na osvetlenie, čidlo na pohyb, senzor. Takže 2 x pristrešok 400 Euro, doplnujuce vruty, nátery a zavetrenie laty cca 70 euro, dlažbu som si vyrobil sám /betonová imitácia drevenných hranolov o celkovej rozlohe 35 m2/ /materiál 200 Euro - obrubníky, plus štrk, piesok ako podložie pod dlažbu/ nasucho osádzanu, + material na elektrorozvody, svietidla a pohybovy senzor cca: 150 euro. Prácu som si realizoval sám . Ale mam excelentné parkovanie pre dva automobili. A mám ho tri roky, bývam v horách, tuto zimu som prvý krát stahoval snech, bolo skoro meter snehu na prístrešku a držal!!! Jediné čo mi vadí, je maly sklon strechy, takže to som vyriešil dvoma tubami strešneho tmelu a pretmelil som okraje jednotlivých častí krytin na spojoch a už ani nekvapká pri silnom daždi a vetre.

14 alebo

5

Veronika Mezzeiova (5.6.2019)

Hodnotenie

To sa Vám páči: Všetko

Za 200 eur je ten tovar dobrý mám z toho vyrobený altánok a som spokojná

1 alebo

2

Milan (13.4.2019)

Mizerná kvalita

To sa Vám páči: nič

To sa Vám nepáči:  pokrútené dosky, krytina obsolútne nepoužitelná...

Ako prístrešok na auto určite neodporúčam je mimoriadne nestabilný pre predajňou OBI Nitra sa po silnejšom vetre celý zrútil. Ja som ho kupoval stým že pod ním budú stáť králikárne nakoniec aby bol použiteľný som potreboval ďalší 900e na materiál takže kúpu dobre zvážte nech už ho plánujete využiť na čokoľvek toľko moja skúsenosť.

33 alebo

2

juranek vieroslav  (6.11.2018)

pristresok na auto--kritinapvc

To sa Vám páči: nie

To sa Vám nepáči:  kupili sme pred mesiacom.kritina vydrzala tyzden .pri vetre sa poskodila .odletela.je strasne krehka

dali sme kritinu na pristresok vydrzala tyzden .pri vetroch a otrhla.je strasne krehka .slaba .teraz je pristresok bey kritiny ,musi sa zhanat nova .ina

24 alebo

1

Peter (18.10.2018)

Katastrofa

To sa Vám nepáči:  vsetko

Rozne druhy dreva, neosetrene, zle narezane, celkovy dojem 0 (nula). Napriek tomu, ze to je podla predajcu len 200€. Neoplati sa.

21 alebo

3

Ladislav (9.8.2018)

Prístrešok

To sa Vám páči: cena

To sa Vám nepáči:  Veľa dielov je nepresných , hranoly sú pokrivené , neopracované, neošetrené !!!!

Celá zostava je dosť nepresná, hranoly nenamorené , nutné ešte ošetriť. Hranoly pokrivené, skrútené !!! Že by boli hobľované ?! Tlaková inpregnácia otázna. Všetok montážny materiál určite nie je priložený, lebo 6 ks hranolov , nôh treba nejako uchytiť do základov !!! Strecha , uvidíme koľko vidrží, je to tenký material.Hrúbka stlpikov: 90 mm x 90 mm 85 mm x85 mm. Zhrnuté, za málo peňazí málo ....

42 alebo

5

AK (30.3.2018)

altánok

To sa Vám páči: cena, jednoduchosť montáže

Potrebovali sme riešiť altánok na záhrade a všetko bolo prehnane drahé.. Potom som našla v OBI tento prístrešok na auto a po miernom tuningu - ukotvenie na zemné skrutky, nadvihnutie stojok na jednej strane kvôli vode, uzatvoreniu jednej steny, prirobeniu drevennej podlahy a dani plechovej strechy - máme parádny altánok s cenou do 600 eur komplet. Proste nie je o čom :)

93 alebo

5

Miloš (21.2.2018)

super

To sa Vám páči: cena a kvalita

To sa Vám nepáči:  ---

Za tú cenu a kvalitu nemá chybu...

59 alebo

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

 • Rezervácia a vyzdvihnutie
 • Overiť dostupnosť v predajni
 • Veľký výber produktov
Hore