Agados Príves Handy-3 N1 s plachtou 89 cm a oporným kolieskom, 750 kg
Číslo výrobku 3228970Opis výrobku
Číslo výrobku 3228970
Príves Handy 3 s príslušenstvom:
- tmavo modrá plachta s konštrukciou o ložnej výške 0,89 m a
- oporné koliesko s držiakom.
Nebrzdený príves s celkovou hmotnosťou 750 kg.
Ložná plocha 2050 x 1090 x 350 mm.
Prevedenie s "V" ojom, plechové bočnice s Al-Zn úpravou, 13" kolesá, 7pólová elektroinštalácia, podlaha je vyrobená z vodeodolnej protišmykovej preglejky o hrúbke 9 mm, 4 kusy kotviacich ôk v podlahe prívesu.
Technické parametre:
- Užitočná hmotnosť: 620 kg
- Celková hmotnosť: 750 kg
- Maximálna konštrukčná rýchlosť vozidla: 130 km/h
- Typ korby: pevná korba
- Reling vstavaný: nie
- Druh prívesu: univerzálny
- Typ bočníc: plechové
- Brzdený/Nebrzdený: nebrzdený
- Počet náprav: 1
- Predné čelo: pevné
- Typ oja: V-oj
- Umiestnenie kolies: vedľa ložnej plochy
K prívesnému vozíku je nutné si dojednať povinné ručenie.
Informácie o výrobcovi
AGADOS, spol. s r.o.
Průmyslová 2081
59401 Velké Mezirici
obchod@agados.cz
8595132700963
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výška bočnej steny: | 35 cm |
| Max. dovolená celková hmosnosť: | 750 kg |
| Max. Užitočné zaťaženie: | 620 kg |
| Brzda: | Bez funkcie brzdenia |
| Oporné koleso: | S oporným kolieskom |
| Hrúbka dna: | 9 mm |
| Priemer disku kolesa: | 33,02 cm (13") |
| schválená rýchlosť 100 km/h: | Prípustné pre rýchlosť 100 km/h |
| Farba plachty: | Modrá |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 150,0 kg |
| Výška: | 148,0 cm |
| Šírka: | 150,0 cm |
| Hĺbka: | 3,10 m |





