Agados Príves NP-26 N1 sklopný so zadným nábehovým čelom, 750 kg
Číslo výrobku 3948734Opis výrobku
Číslo výrobku 3948734
Príves NP 26 so sklopnou korbou, zadným nájazdovým čelom na prepravu záhradných traktorov a predným otváracím čelom.
Nebrzdený príves s celkovou hmotnosťou 750 kg.
Ložná plocha 2650 x 1240 x 400 mm.
Prevedenie s "V" ojom, sklopná korba, zadné nájazdové čelo, plechové bočnice 400 mm s Al-Zn úpravou, 13" kolesá, 7pólová elektroinštalácia, podlaha je vyrobená z vodeodolnej preglejky o hrúbke 15 mm, 4 ks kotviacich ôk a predné otváracie čelo.
Technické parametre:
- Užitočná hmotnosť: 569 kg
- Celková hmotnosť: 750 kg
- Maximálna konštrukčná rýchlosť vozidla: 130 km/h
- Typ korby: sklopná korba
- Druh prívesu: univerzálny
- Typ bočníc: plechové
- Brzdený/Nebrzdený: nebrzdený
- Počet náprav: 1
- Predné čelo: otváracie
- Typ oja: V-oje
- Umiestnenie kolies: vedľa ložnej plochy
K prívesnému vozíku je nutné si dojednať povinné ručenie.
Informácie o výrobcovi
AGADOS, spol. s r.o.
Průmyslová 2081
59401 Velké Mezirici
obchod@agados.cz
8595132701311
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Výška bočnej steny: | 40 cm |
| Max. dovolená celková hmosnosť: | 750 kg |
| Prevedenie: | Sklápač |
| Brzda: | Bez funkcie brzdenia |
| Oporné koleso: | Bez oporného kolieska |
| Hrúbka dna: | 15 mm |
| Priemer disku kolesa: | 33,02 cm (13") |
| schválená rýchlosť 100 km/h: | Prípustné pre rýchlosť 100 km/h |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 190,0 kg |
| Výška: | 90,0 cm |
| Šírka: | 170,0 cm |
| Hĺbka: | 3,90 m |



