Döllken Profiles Štvrťkruh ozdobný DR08 prírodná borovica 15 x 15 x 2100 mm
Číslo výrobku 1648765Opis výrobku
Číslo výrobku 1648765
Informácie o výrobcovi
Döllken Profiles GmbH
Industriestraße 1
59199 Bönen
info@doellken-profiles.com
4004616327779
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Farba: | Prírodná |
| Opracovanie povrchu: | Neošetrované |
| Druh dreva: | Borovica |
| Impregnované: | Nie je impregnované |
| Druh: | Štvrťkruhová tyč |
| Hrúbka: | 1,5 cm |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 128 g |
| Výška: | 1,5 cm |
| Šírka: | 1,5 cm |





