Döllken Profiles Štvrťkruh výsek DR09 prírodná borovica 14 x 14 x 900 mm
Číslo výrobku 1649656Opis výrobku
Číslo výrobku 1649656
Informácie o výrobcovi
Döllken Profiles GmbH
Industriestraße 1
59199 Bönen
info@doellken-profiles.com
4004616329216
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Farba: | Prírodná |
| Opracovanie povrchu: | Neošetrované |
| Druh dreva: | Borovica |
| Impregnované: | Nie je impregnované |
| Druh: | Štvrťkruhová tyč |
| Hrúbka: | 1,4 cm |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 55 g |
| Výška: | 1,4 cm |
| Šírka: | 1,4 cm |





