GAH Alberts H-profil, samosv., elox. hl., str., 20 x 10,9 x 1000 mm, hr. 1,5 mm
Číslo výrobku 5244579Opis výrobku
Číslo výrobku 5244579
H-profil je vyrobený z hliníka a je určený na spojenie viacerých panelov na vytvorenie väčších plôch (obloženie stien a stropov, pracovnej plochy atď.). Eloxovanie chráni materiál pred vonkajšími vplyvmi a koróziou. Možno ho použiť univerzálne v interiéri aj exteriéri. Profil je možné ľahko ďalej opracovávať a orezávať. Profil je samosvorný.
Informácie o výrobcovi
Gust. Alberts GmbH & Co. KG
Blumenthal 2
58849 Herscheid
gpsr@alberts.de
4003122030180
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh profilov: | H profil |
| Materiál: | Hliník |
| Oberflächenbehandlung: | Eloxované |
| Oberflächenbeschaffenheit: | Hladká |
| Einsatzbereich: | Interiér a exteriér |
| Anwendung: | Upevňovací profil |
| Form: | V tvare písmena H |
| Hrúbka materiálu: | 1,5 mm |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 186 g |
| Výška: | 2,0 cm |
| Šírka: | 1,1 cm |
| Hĺbka: | 100,0 cm |



