GAH Alberts Prechodový profil, 2 drážky, elox. hl., bronz, 2 x 30 x 1000 mm
Číslo výrobku 5243076Opis výrobku
Číslo výrobku 5243076
Prechodový profil je vyrobený z eloxovaného hliníka. Profil je možné univerzálne použiť v interiéri aj exteriéri. Prechodový profil vám pomôže vyrovnať prechod dvoch podlahových krytín rôznej hrúbky alebo výšky, napr. koberce a PVC. Prechodovým profilom minimalizujete riziko zakopnutia a súčasne bude prechod vyzerať skvele.
Hliník je ľahký, stabilný a vysoko odolný. Eloxovanie chráni materiál pred poveternostnými vplyvmi a koróziou. Vďaka vyššej hrúbke materiálu je profil vhodný na náročné stavebné práce. Profil je opatrený ryhovaním s dvoma drážkami a otvormi pre skrutky so zapustenou hlavou.
Informácie o výrobcovi
Gust. Alberts GmbH & Co. KG
Blumenthal 2
58849 Herscheid
gpsr@alberts.de
4004338484095
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh profilov: | Profil vyrovnania podlahy |
| Materiál: | Hliník |
| Oberflächenbehandlung: | Eloxované |
| Oberflächenbeschaffenheit: | Hladká |
| Einsatzbereich: | Interiér a exteriér |
| Anwendung: | Spojovací profil |
| Form: | Ploché |
| Hrúbka materiálu: | 2 mm |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 152 g |
| Výška: | 7 mm |
| Šírka: | 3,0 cm |
| Hĺbka: | 100,0 cm |



