GAH Alberts Tenkostenný T-profil, neoš. hliník, 20 x 20 x 1000 mm, hr. 1,5 mm
Číslo výrobku 5242334Opis výrobku
Číslo výrobku 5242334
Tenkostenný T-profil je vyrobený z neošetreného hliníka. Profil je možné univerzálne použiť v interiéri aj exteriéri. Profil je možné využiť ako konštrukčný prvok v interiéri, pri výstavbe javísk a na podoprenie spodných konštrukcií. Vďaka svojmu tvaru je veľmi pevný a možno ho použiť pri najrôznejších manuálnych prácach.
Hliník je ľahký, pevný a odolný voči poveternostným vplyvom a korózii. Vďaka nízkej hrúbke materiálu je možné profil ľahko ďalej opracovávať a orezávať.
Informácie o výrobcovi
Gust. Alberts GmbH & Co. KG
Blumenthal 2
58849 Herscheid
gpsr@alberts.de
4004338472108
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh profilov: | T profil |
| Materiál: | Hliník |
| Oberflächenbehandlung: | Neošetrované |
| Oberflächenbeschaffenheit: | Hladká |
| Einsatzbereich: | Interiér a exteriér |
| Anwendung: | Upevňovací profil |
| Form: | V tvare písmena T |
| Hrúbka materiálu: | 1,5 mm |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 157 g |
| Výška: | 2,0 cm |
| Šírka: | 2,0 cm |
| Hĺbka: | 100,0 cm |



