GAH Alberts Tenkostenný U-profil, neoš. hliník, 15 x 15 x 2600 mm, hr. 1,5 mm
Číslo výrobku 5242607Opis výrobku
Číslo výrobku 5242607
Tenkostenný U-profil je vyrobený z neošetreného hliníka. Profil je možné univerzálne použiť v interiéri aj exteriéri. Profil je možné využiť na konštrukciu zábradlia, rámov alebo regálov a slúži tiež ako okrajový, dopadový alebo koľajnicový prvok. Vďaka svojmu tvaru je profil obzvlášť odolný a stabilný.
Hliník je ľahký, pevný a odolný voči poveternostným vplyvom a korózii. Vďaka nízkej hrúbke materiálu je možné profil ľahko ďalej opracovávať a orezávať.
Informácie o výrobcovi
Gust. Alberts GmbH & Co. KG
Blumenthal 2
58849 Herscheid
gpsr@alberts.de
4004338431549
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh profilov: | U profil |
| Materiál: | Hliník |
| Oberflächenbehandlung: | Neošetrované |
| Oberflächenbeschaffenheit: | Hladká |
| Einsatzbereich: | Interiér a exteriér |
| Anwendung: | Upevňovací profil |
| Form: | Tvar U |
| Hrúbka materiálu: | 1,5 mm |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 445 g |
| Výška: | 1,5 cm |
| Šírka: | 1,5 cm |
| Hĺbka: | 2,60 m |



