GAH Alberts U-profil, plast, čierna, 10 x 18 x 1000 mm, hr. 1 mm
Číslo výrobku 5246871Opis výrobku
Číslo výrobku 5246871
U-profil je určený na ochranu a skrášlenie hrán drevených a plastových dosiek priečnym alebo pozdĺžnym nasunutím presného profilu. U-profil je vyrobený z bieleho plastu, ktorý sa ľahko udržuje. Materiál má neošetrený povrch a je udržateľný a šetrný k životnému prostrediu. Profil je možné použiť univerzálne v interiéri aj exteriéri.
U-profil je možné použiť napríklad na konštrukciu zábradlia, rámov alebo regálov a môže slúžiť aj ako okrajový, dopadový alebo koľajnicový prvok. Vďaka svojmu tvaru je veľmi stabilný, a preto je ideálny pre ťažké konštrukcie.
Profil je nielen stabilný a odolný voči poveternostným vplyvom, ale aj extrémne ľahký na údržbu a chránený pred fyzickými vplyvmi. Vďaka plastu je profil prispôsobivý a dá sa ľahko ďalej opracovávať a orezávať. Neupravený povrch je obzvlášť udržateľný a ekologický.
Informácie o výrobcovi
Gust. Alberts GmbH & Co. KG
Blumenthal 2
58849 Herscheid
gpsr@alberts.de
4004338484606
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh profilov: | U profil |
| Materiál: | Plast |
| Oberflächenbehandlung: | Neošetrované |
| Oberflächenbeschaffenheit: | Hladká |
| Einsatzbereich: | Interiér a exteriér |
| Anwendung: | Upevňovací profil |
| Form: | Tvar U |
| Hrúbka materiálu: | 1 mm |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 40 g |
| Výška: | 10 mm |
| Šírka: | 1,8 cm |
| Hĺbka: | 100,0 cm |



