GAH Alberts U-profil, samosv., elox. hl., str., 10 x 12,9 x 1000 mm, hr. 1,5 mm
Číslo výrobku 5244892Opis výrobku
Číslo výrobku 5244892
U-profil je vyrobený z eloxovaného hliníka. Profil je možné univerzálne použiť v interiéri aj exteriéri. Profil môžete použiť napríklad na konštrukciu zábradlia, rámov alebo regálov a použiť ho ako okrajový, nárazový alebo koľajnicový prvok. Vďaka svojmu tvaru je profil stabilný a vhodný na pružné konštrukcie.
Hliník je ľahký, stabilný a vysoko odolný. Eloxovanie chráni materiál pred poveternostnými vplyvmi a koróziou. Vďaka nízkej hrúbke materiálu je možné profil ľahko ďalej spracovávať. Profil je samosvorný.
Informácie o výrobcovi
Gust. Alberts GmbH & Co. KG
Blumenthal 2
58849 Herscheid
gpsr@alberts.de
4003122030500
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh profilov: | U profil |
| Materiál: | Hliník |
| Oberflächenbehandlung: | Eloxované |
| Oberflächenbeschaffenheit: | Hladká |
| Einsatzbereich: | Interiér a exteriér |
| Anwendung: | Upevňovací profil |
| Form: | Tvar U |
| Hrúbka materiálu: | 1,5 mm |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 119 g |
| Výška: | 10 mm |
| Šírka: | 1,3 cm |
| Hĺbka: | 100,0 cm |



