GAH Alberts Uhlový profil, nerovnor., elox. hl., strieborná, 25 x 60 x 1000 mm
Číslo výrobku 5242748Opis výrobku
Číslo výrobku 5242748
Nerovnoramenný uhlový profil je vyrobený z eloxovaného hliníka. Profil je možné univerzálne použiť v interiéri aj exteriéri. Profil je možné využiť na ochranu hrán, ako kryciu lištu, ukončovací profil alebo ako podporu pri stavbe okien a dverí a na dokončenie vášho projektu.
Hliník je ľahký, stabilný a vysoko odolný. Eloxovanie chráni materiál pred poveternostnými vplyvmi a koróziou. Vďaka vysokej hrúbke poskytuje materiál dostatočnú stabilitu.
Informácie o výrobcovi
Gust. Alberts GmbH & Co. KG
Blumenthal 2
58849 Herscheid
gpsr@alberts.de
4004338471804
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh profilov: | Uhlový profil nerovnoramenný |
| Materiál: | Hliník |
| Oberflächenbehandlung: | Eloxované |
| Oberflächenbeschaffenheit: | Hladká |
| Einsatzbereich: | Interiér a exteriér |
| Anwendung: | Pestovanie |
| Form: | V tvare písmena L |
| Hrúbka materiálu: | 2 mm |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 448 g |
| Výška: | 2,5 cm |
| Šírka: | 6,0 cm |
| Hĺbka: | 100,0 cm |



