GAH Alberts Uhlový profil, rovnor., plast, čierna, 30 x 30 x 1000 mm, hr. 2 mm
Číslo výrobku 5247002Opis výrobku
Číslo výrobku 5247002
Rovnoramenný uhlový profil je vyrobený z plastu. Profil je možné univerzálne použiť v interiéri aj exteriéri. Profil je možné využiť na ochranu hrán, ako kryciu lištu, ukončovací profil alebo ako podporu pri stavbe okien a dverí a na dokončenie vášho projektu. Vďaka svojmu tvaru je profil výnimočne stabilný a odolný.
Profil je stabilný, odolný voči poveternostným vplyvom a ľahko sa udržuje. Plast je prispôsobivý a dá sa ľahko ďalej opracovávať a orezávať. Vďaka vyššej hrúbke materiálu je profil dostatočne stabilný.
Informácie o výrobcovi
Gust. Alberts GmbH & Co. KG
Blumenthal 2
58849 Herscheid
gpsr@alberts.de
4004338485078
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh profilov: | Rovnoramenný uhlový profil |
| Materiál: | Plast |
| Oberflächenbehandlung: | Neošetrované |
| Oberflächenbeschaffenheit: | Hladká |
| Einsatzbereich: | Interiér a exteriér |
| Anwendung: | Pestovanie |
| Form: | V tvare písmena L |
| Hrúbka materiálu: | 2 mm |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 170 g |
| Výška: | 3,0 cm |
| Šírka: | 3,0 cm |
| Hĺbka: | 100,0 cm |



