GAH Alberts Zvierací profil, plast, biela, 0,9 x 15 x 2000 mm
Číslo výrobku 5244371Opis výrobku
Číslo výrobku 5244371
Oblý zvierací profil je vyrobený z plastu. Profil je možné univerzálne použiť v interiéri aj exteriéri. Zverným profilom môžete upevniť priečky a sprchové steny a taktiež pripevniť sklo, drevo a ďalšie materiály. Môžete ním uzavrieť rohy stien, zakryť ostré hrany alebo olemovať rohy. Možno ho použiť ako ukončovací alebo spojovací profil.
Profil je odolný, stabilný a ľahko sa udržuje. Plast je prispôsobivý a dá sa ľahko ďalej spracovávať.
Informácie o výrobcovi
Gust. Alberts GmbH & Co. KG
Blumenthal 2
58849 Herscheid
gpsr@alberts.de
4004338484866
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh profilov: | Upínací profil |
| Materiál: | Plast |
| Oberflächenbehandlung: | Neošetrované |
| Oberflächenbeschaffenheit: | Hladká |
| Einsatzbereich: | Interiér a exteriér |
| Anwendung: | Pestovanie |
| Form: | Okrúhly |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 100 g |
| Výška: | 2,00 m |
| Šírka: | 1,5 cm |
| Hĺbka: | 8 mm |



