Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

SAVO Stop riasám do bazénu 900 ml

Č.výr. 2048072

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Prostriedok proti riasam v bazéne

Popis výrobku

Č.výr. 2048072

Tekutý prípravok do bazénu Savo Stop riasám je určený k prevencii a likvidácii rias v bazénoch. Účinkuje a chráni vodu proti rastu rias pri vyššej teplote, pri poklese aktívneho chlóru, dlhšej neprítomnosti užívateľa bazénu, kedy nie je možné kontrolovať úroveň ošetrovania vody alebo pri iných priaznivých podmienkách pre rast rias. Obsah balenia je 900 ml.

Použitie:
V prípade bazénu napadnutého riasou používajte spoločne s prípravkom SAVO Chlor Šok. Dodržujte správne dávkovanie a pH podľa doporučenia u vami používanej bazénovej chémie.

Doporučené riedenie:
Prípravok je možné aplikovať už pri napúšťaní bazénu v dávke 25 ml/m3. Pre preventívnu ochranu vody dávkujte 10 ml/m3 jedenkrát za týždeň až desať dní, pri obzvlášť veľkom zaťažení a pri dlhšie trvajúcich vysokých teplotách zvýšte dávku na dvojnásobok, vždy ale pri zapnutej filtrácii.

Upozornenie:
Nevypúštajte vodu ošetrenú týmto prípravkom do prírodných vodných zdrojov a tokov, vypúšťanie do kanalizácie konzultujte s jej správcom. Veľmi toxický pre vodné organizmi, s dlhodobými účinkami. Používajte biocídne prípravky bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o prípravku.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Typ:Tekuté
Účel použitia:Ochrana pred riasami a zimou
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:900 g

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore