Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

OBI Pružná hadicová spojka pre armatúry 14,9 mm (G 3/8) x 8 mm x 300 mm

Č.výr. 4927448

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Pružné hadice

Popis výrobku

Č.výr. 4927448

S OBI pružnou hadicovou spojkou pre armatúry sa dajú armatúry pripojiť na prípojku studenej alebo teplej vody v kuchyni alebo kúpeľni. Jej vyhotovenie odolné proti zalomeniu a napriek tomu flexibilné umožňuje individuálne vedenie vody, aj okolo sifónových rúrok.
Spojka je vybavená na jednej strane prevlečnou maticou s veľkosťou 14,9 mm (G 3/8) na pripojenie na rohový ventil prítoku vodu. Na druhej strane má priečny skrutkový spoj so závitovou prípojkou 8 mm, na pripojenie prítoku armatúr.

Má dĺžku 300 mm. Hadicová spojka je vyrobená z vysokokvalitnej ocele, ktorá sa vyznačuje teplotnou odolnosťou. Na ochranu hadice pred opotrebovaním a tvorbou hrdze bol povrch doplnkovo pochrómovaný. Navyše je vhodná na inštalácie pitnej vody.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Pripojenie:3/8" x 8 mm
Oblasť použitia:Armatúra
Závit:G 3/8
Dĺžka:0,3 m
Vhodné pre pitnú vodu:Áno
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:85 g

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore