Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Elektrický radiátor na uteráky 600 W chróm

Č.výr. 1570688

  • Rozmery (V x Š): 120 cm x 50 cm
  • Farba chróm
  • Jednoduchá montáž na stenu
  • Programovateľný termostat
  • S protimrazovou ochranou
Informácie o výrobku
129,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

21 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1570688

Radiátor je priestorovo úsporné vykurovacie teleso pre jednoduché pripojenie do zásuvky. Hodí sa k vyhriatiu menších miestností, v ktorých sa postará rýchlo o príjemnú teplotu a predhriate uteráky. Vďaka šikovnému dizajnu s rozmermi 120 cm x 50 cm (V x Š) je možné na ňom umiestniť niekoľko uterákov a predhrievať ich, resp. sušiť.

Jednoduché vyhrievanie bez veľkých stavebných opatrení.
Namáhavá inštalácia vykurovacích trubiek odpadá, pretože elektrický kúpeľňový radiátor sa jednoducho pripojí do zásuvky. Za týmto účelom má prívodný kábel dĺžku 1,2 m so zástrčkou s ochranným kontaktom. Vykurovací výkon je 600 W a je vhodný pre vlhké priestory.
Programovateľným termostatom je možné navoliť požadovanú teplotu medzi 40 °C a 65 °C. Tiež časovač s periodickým spínaním 10 alebo 22 hodín je už v prístroji zabudovaný.
Protimrazová ochrana sa postará aj v málo obývaných priestoroch o automatické zahrievanie, a chráni tak pred mrazom a poškodením v dôsledku zimy. Vykurovacie teleso je naplnené glykolom. Upevňovací materiál potrebný na montáž na stenu je súčasťou dodávky.

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore