Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Kúpeľňové vykurovacie teleso rovné 600/1320

Č.výr. 1051481

  • Max. tlak 10 Bar
  • Max. teplota 110 °C
  • Kvalitná povrchová úprava
  • Prášková biela farba
Informácie o výrobku
79,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1051481

Kúpeľňové vykurovacie rúrkové telesá sú vykurovacie telesá novej generácie, ktoré sú určené na vykurovanie kúpeľní, chodieb, WC, kuchynských kútov, posilňovní a pod., a zároveň slúžia na sušenie uterákov, utierok a iných textílií, ktoré možno na teleso zavesiť. Kúpeľňové vykurovacie telesá sú určené pre vykurovacie sústavy v individuálnej aj hromadnej bytovej výstavbe, v ktorých sa bežne používa upravená voda alebo iná teplonosná látka o maximálnej pracovnej teplote 110 °C a to buď s núteným alebo samotiažnym obehom o pracovnom pretlaku p = 1,0 MPa.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:8,8 kg
Výška:132,0 cm
Šírka:60,0 cm
Dĺžka:4,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore