Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

OBI Vykurovacie teleso do kúpeľne 620 mm x 1210 mm

Č.výr. 4459251

  • Rebríkový radiátor s rovnomerným vyžarovaním tepla
  • Nadčasovo elegantný dizajn vhodný pre každý štýl zariadenia
  • Zahnutý tvar na väčšiu vzdialenosť od steny: na sušenie uterákov
  • Efektívny vykurovací výkon vďaka norme pre vykurovacie telesá DIN EN 442
  • Vrát. upevňovacieho materiálu na jednoduchú montáž
Informácie o výrobku
56,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

5 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 4459251

OBI kúpeľňový radiátor je priestorovo úsporné vykurovacie teleso na pripojenie na centrálne vykurovanie budov. Bez problémov zohreje vašu kúpeľňu a rýchlo dosiahne útulnú izbovú teplotu.

Rebríkový radiátor s nadčasovým dizajnom
Dizajn vykurovacieho telesa je nadčasovo jednoduchý a začlení sa do každého štýlu zariadenia. Jeho zahnutý tvar zabezpečuje väčšiu vzdialenosť od steny a je mimoriadne vhodný na zavesenie uterákov. Na vodorovne usporiadaných rúrkach môžete umiestniť viacero uterákov a predhrievať ich, resp. vysušiť. Povrch s bielou práškovou povrchovou úpravou a štíhly tvar podčiarkujú elegantný a moderný štýl kúrenia.

Efektívne nástenné vykurovacie teleso do kúpeľne
Kúpeľňové vykurovacie teleso s rozmermi 121 cm x 62 cm (V x H) má výkon 701 W a dosahuje rovnomerné vyžarovanie tepla. Vďaka svojmu plochému, priestorovo úspornému tvaru je použiteľný nielen v kúpeľni, ale aj vo WC pre hostí. Robustné vykurovacie teleso je kompatibilné s bežnými zariadeniami na ohrev vody. Je dimenzovaný na max. teplotu prítoku vody 75 °C, max. teplotu spiatočky 65 °C a max. tlak 10 bar.

Normované prípojky na rýchlu montáž
Prípojky na montáž na centrálne kúrenie sú normované podľa DN15. Kúpeľňové vykurovacie teleso zodpovedá norme DIN EN 442. Norma definuje technické špecifikácie a požiadavky na vykurovacie telesá a konvektory, ktoré sú určené na montáž do vykurovacích zariadení v budovách. Súčasťou dodávky je upevňovací materiál na nástennú montáž, ako aj potrebné odvzdušňovacie a zaslepovacie zátky.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Kúpeľňový radiátor
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:11,6 kg
Výška:121,1 cm
Šírka:62,1 cm
Dĺžka:6,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore