Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Radiátor do kúpeľne Limburg 50 cm x 120 cm, 486 W

Č.výr. 1895556

  • Na pripojenie na vykurovací systém v budove
  • Dve vopred pripravené prípojky na prítok/odtok v systéme kúrenia
  • Povrchová úprava nenáročná na udržiavanie a akumulujúca teplo
Informácie o výrobku
99,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

4 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1895556

Elegantný radiátor do kúpeľne Limburg sa v kúpeľni alebo vo WC pre hostí postará o príjemnú izbovú teplotu a súčasne slúži na sušenie vašich uterákov. Jeho otvorený a plochý priečkový dizajn pritom postará o moderný vzhľad miestnosti. Vykurovacie teleso má čiernu farbu a harmonizuje s mnohými zariadeniami kúpeľne. So svojím výkonom 486 W zaručuje dobrý rozptyl tepla, ktorý zároveň šetrí energiu. Dizajnový radiátor je povrchovo upravený, čo vedie k lepšej akumulácii tepla. Povrch je okrem toho odolný proti škrabancom a jednoducho sa udržiava.

Rýchla montáž vďaka normovaným prípojkám
Kúpeľňový radiátor je vhodný pre všetky vykurovacie systémy budov. Vyznačuje sa vysokou tlakovou tesnosťou až do prevádzkového tlaku 520 kPa. Maximálna teplota prítoku je 75 °C pri teplote spätného toku 65 °C a izbovej teplote 20 °C. Montáž sa vykonáva pomocou bočnej dvojitej prípojky na prítok a odtok kúrenia. Vďaka záverečnému odvzdušneniu je systém pripravený na použitie. Kúpeľňový radiátor zodpovedá norme DIN EN 442. Táto norma definuje technické špecifikácie a požiadavky na vykurovacie telesá a konvektory, ktoré sú určené na montáž do vykurovacích zariadení v budovách. Vonkajší priemer rúrky na pripojenie je normalizovaný podľa DN 15. Súčasťou dodávky je okrem radiátora aj upevnenie na stenu s vymedzovacími držiakmi, ako aj zaslepovacia zátka.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Radiátor do kúpeľne
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:13,0 kg
Výška:12,0 cm
Šírka:5,0 cm
Dĺžka:7 mm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore