28.10.2020 4:18


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Ochranná sieťka proti hmyzu s magnetickým rámom do okna 120 cm x 100 cm antracit

Č.výr. 1515840
  • Úzke plastové profily
  • Montáž bez vŕtania vďaka samolepiacim magnetickým pásikom
  • Sieťka zo 100 % sklolaminátu
Informácie o výrobku
 
16,99 EUR
14,16 € / m2

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Popis výrobku

Č.výr. 1515840

Ochranná sieťka proti hmyzu do okna je vhodná na ochranu vášho bývania pred komármi a iným hmyzom. Vďaka magnetickému rámu máte sieťku vždy optimálne napnutú. Vzduch a svetlo môžu naďalej bez prekážok prúdiť do príbytku, zatiaľ čo okno sa dá normálne otvárať a zatvárať. Rám je vyrobený z plastu čiernej farby, a preto sa nenápadne začlení do celkového vzhľadu. Má rozmery 120 cm x 100 cm (V x Š).

Ľahká montáž vďaka magnetickému rámu
Sieťka je vyrobená zo 100 % sklolaminátovej tkaniny čiernej farby, ktorá vás presvedčí svojou odolnosťou proti poveternostným vplyvom. Tkanina sa dá utrieť a vyčistiť vlhkou handričkou. Montuje sa zvonku na okno pomocou samolepiacich magnetických pásikov. Materiál môžete jednoducho zastrihnúť na požadovanú veľkosť, a tak umožňuje individuálne prispôsobenie danej veľkosti okna.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Farba rámu:Antracitová
Spôsob upevnenia:Lepenie/magnetické
Materiál rámu:Plast
Farba tkaniny:Černá
Materiál tkaniny:Sklolaminát
Rozmery a hmotnosť
Výška:120,0 cm
Šírka:2,00 m
Dĺžka:10 mm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore