15.11.2019 18:51


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Ochranný rám proti hmyzu na dvere hliník antracit sklené vlákno 100 cm x 215 cm

Č.výr. 1321470
  • Sieťka proti hmyzu chráni spoľahlivo pred hmyzom a peľom
  • Jednoduchá montáž bez pílenia
  • Individuálne nastavenie
  • Sieťka zo sklených vlákien odolných proti roztrhnutiu
  • Stabilitu zabezpečuje hliníkový rám
Informácie o výrobku
79,99 EUR
37,20 € / m2

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

7 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1321470


Konečne leto bez otravných komárov a ôs
Každý pozná tento problém v lete. Každoročne sa veľmi tešíme na teplé ročné obdobie. Konečne môžeme znovu dokorán pootvárať okná a dvere a vnímať vôňu kvetov a teplo prenikajúce do obydlia. A práve večer a v noci, keď sa uložíme na spánok, sa tešíme na jemne povievajúci vánok. Len keby nebolo toho otravného hmyzu a peľu, ktoré nás nútia rozmýšľať o tom, či máme vôbec niečo otvoriť. Aby ste si leto mohli užívať bez obmedzení, prináša riešenie ochranná sieťka proti hmyzu.

Ochrana proti hmyzu a peľu
Ochranný rám proti hmyzu neslúži len na ochranu proti hmyzu, ako sú komáre a osy, ale aj proti peľu, čo je zaujímavé najmä pre alergikov.

Silný tím - robustný hliníkový rám a sieťka zo sklených vlákien
Rám je vyrobený z hliníka s práškovou povrchovou úpravou a na sieťku použil výrobca sklené vlákna. Vďaka tomu je sieťka proti hmyzu do dverí veľmi stabilná a robustná. Aby ste si každé leto nemuseli kupovať novú sieťku proti hmyzu, získa si vás sieťka proti hmyzu svojou vysokou kvalitou. Materiál je odolný proti roztrhnutiu a poveternostným vplyvom. Dodatočné spevnenie konštrukcie zaisťuje stredová priečka.

Jednoduché riešenie - bez strihania
Sieťka je napnutá na antracitovom ráme, ktorý jednoducho osadíte do dverí. Dvierka so sieťkou proti hmyzu sa vyznačujú predovšetkým flexibilitou. Majú teleskopickú konštrukciu a na požadovaný rozmer ich upravíte bez strihania. Sieťku proti hmyzu môžete použiť do okien a dverí a upravovať jej rozmery od min. 64 cm x 140 cm po 100 cm x 215 cm. Na dverách sa rám upevňuje väčšinou len na jednej strane, kde sa nachádzajú pánty, ktoré umožňujú otváranie. Teraz si môžete leto užiť skutočne naplno.

Technická specifikace

Detaily výrobku

Farba rámu:
Antracitová
Materiál rámu:
Hliník
Farba tkaniny:
Antracitová
Materiál tkaniny:
sklené vlákno

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť:
2,50 kg
Výška:
2,15 m
Šírka:
100,0 cm
Dĺžka:
2,1 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 31.12.2019

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore