Rám na ochranu pred hmyzom do okien hliník 120 x 150 cm antracitový
Číslo výrobku 1317486Opis výrobku
Číslo výrobku 1317486
Konečne leto bez otravných komárov a ôs
Každý pozná tento problém počas leta. Každoročne sa veľmi tešíme na teplé ročné obdobie. Konečne môžeme znovu dokorán pootvárať okná a vnímať vôňu kvetov a teplo prenikajúce do obydlia. A práve večer a v noci, keď sa uložíme na spánok, sa tešíme na jemne povievajúci vánok. Len keby nebolo toho otravného hmyzu a peľu, ktoré nás nútia rozmýšľať o tom, či máme vôbec niečo otvoriť. Aby ste si mohli leto vychutnávať naplno, prináša riešenie ochranná sieťka proti hmyzu.
Silný tím - robustný hliníkový rám a sieť zo sklolaminátu
Rám je vyrobený z hliníka s práškovou povrchovou úpravou a sieťka zo sklolaminátu. Vďaka tomu je veľmi pevná a robustná.Tento produkt vás presvedčí vysokou kvalitou, aby ste nemuseli každé leto kupovať novú sieťku proti hmyzu. Materiál je veľmi odolný proti pretrhnutiu a poveternostným vplyvom. Jeho veľkosť je 120 cm x 150 cm (Š x V) v antracitovej farbe.
Bez veľkej námahy - jednoduché prirezanie
Ochrana proti hmyzu znamená predovšetkým flexibilitu. Na ráme je napnutá sieťka a dá sa jednoducho vložiť do okna. Dá sa prirezať na požadovanú veľkosť. Okrem toho sa dá odstrániť a použiť znova. Montáž sa vykonáva upnutím.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048123253916
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Spôsob upevnenia: | Svorky |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Farba tkaniny: | Antracitová |
| Materiál tkaniny: | Sklolaminát |
| Farba rámu: | Antracitová |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,42 kg |
| Výška: | 120,0 cm |
| Šírka: | 150,0 cm |
| Hĺbka: | 10 mm |





