Alve Schodíky jednostranné 1 x 3 nášľapov do 150 kg
Číslo výrobku 3809019Opis výrobku
Číslo výrobku 3809019
Jednostranné hliníkové skladacie schodíky Alve 1 x 3 nášľapov. Malý, skladný a mobilný pomocník pre bežné použitie v domácnosti. Stabilná konštrukcia s drážkovanými nášľapmi zaisťuje bezpečné použitie v domácnosti. Nosnosť 150 kg.
Informácie o výrobcovi
Alve spol. s r.o.
Nový Jičín 80
74273 Veřovice
alve@alve.cz
8595038309130
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Sklopné stupátko |
| Materiál: | Hliník |
| Pracovná výška: | 260 cm |
| Zaťažiteľnosť: | 150 kg |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3,20 kg |
| Výška: | 129,0 cm |
| Šírka: | 41,1 cm |
| Hĺbka: | 10,8 cm |





