Alve Schodíky jednostranné s políčkou, hliníkové
Číslo výrobku 5054937Opis výrobku
Číslo výrobku 5054937
Jednostranné hliníkové skládacie schodíky Alve 1 x 3 nášľapov. Ľahký, skladný a mobilný pomocník pre bežné použitie v domácnosti. Stabilná konštrukcia s drážkovanými nášľapmi zaisťuje bezpečné použitie. Nosnosť 150 kg.
Informácie o výrobcovi
Alve spol. s r.o.
Nový Jičín 80
74273 Veřovice
alve@alve.cz
8595038319443
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Sklopné stupátko |
| Materiál: | Hliník |
| Pracovná výška: | 280 cm |
| Zaťažiteľnosť: | 150 kg |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 4,20 kg |
| Výška: | 198,0 cm |
| Šírka: | 48,0 cm |
| Hĺbka: | 11,3 cm |





