Alve Schodíky obojstranné 2 x 4 nášľapov do 150 kg
Číslo výrobku 3809050Opis výrobku
Číslo výrobku 3809050
Obojstranné hliníkové skladacie schodíky Alve 2 x 4 nášľapov. Malý, skladný a mobilný pomocník pre bežné použitie v domácnosti. Stabilná konštrukcia s drážkovanými nášľapmi zaisťuje bezpečné použitie. Nosnosť 150 kg.
Informácie o výrobcovi
Alve spol. s r.o.
Nový Jičín 80
74273 Veřovice
alve@alve.cz
8595038309246
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Sklopné stupátko |
| Materiál: | Hliník |
| Pracovná výška: | 280 cm |
| Zaťažiteľnosť: | 150 kg |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3,40 kg |
| Výška: | 91,0 cm |
| Šírka: | 42,7 cm |
| Hĺbka: | 17,0 cm |





