Drevená konzola biela lakovaná, 220 x 180 mm
Číslo výrobku 1998780Opis výrobku
Číslo výrobku 1998780
Regálová konzola z dreva pomáha vytvoriť rustikálny vzhľad vašich miestností. Je univerzálne použiteľná a ľahko sa montuje.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873492259
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Šírka: | 4 cm |
| Druh políc a nábytkových panelov: | Regálové systémy a konzoly |
| Max. Nosnosť: | 5 kg |
| Materiál: | Drevo |
| Výška: | 22 cm |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 130 g |
| Výška: | 4,0 cm |
| Šírka: | 18,0 cm |
| Hĺbka: | 22,0 cm |





