Keter Plastová skriňa Detroit, hliníkové rukoväte/svetlo sivá, 45 x 65 x 182 cm
Číslo výrobku 2377927Opis výrobku
Číslo výrobku 2377927
Plastová skriňa Detroit značky Keter je vybavená dvoma nastaviteľnými policami, z ktorých každá má nosnosť až 15 kg. Skriňa má navyše zarážky pre boxy Tribac, ktoré umožňujú inteligentné plánovanie riešení na skladovanie vo vnútorných priestoroch pre ľahký a efektívny prístup k vašim veciam.
Uzamykateľné dvierka skrine ponúkajú zvýšenú bezpečnosť. Táto skriňa je ideálna pre tých, ktorí hľadajú dobre organizovaný úložný systém pre svoju garáž, pivnicu alebo dielňu. Použitý plast je stálofarebný, odolný voči UV žiareniu a poveternostným vplyvom a ľahko sa udržuje.
Informácie o výrobcovi
Keter Italia S.p.A.
Via Ing. Taliercio 2
31024 Ormelle (TV)
gpsr.ketereu@keter.com
8013183122188
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Šírka: | 65 cm |
| Druh políc a nábytkových panelov: | Police |
| Max. Nosnosť: | 15 kg |
| Typ montáže: | Zásuvný systém |
| Materiál: | Plast |
| Výška: | 182 cm |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 13,5 kg |
| Výška: | 182,0 cm |
| Šírka: | 65,0 cm |
| Hĺbka: | 45,0 cm |











