Kovový bezskrutkový regál pozinkovaný 180 x 120 x 40 cm
Číslo výrobku 1752419Opis výrobku
Číslo výrobku 1752419
Pozinkovaný kovový bezskrutkový regál na ťažké bremená poskytuje vďaka svojim rozmerom 180 cm x 120 cm x 40 cm a piatim policiam veľký úložný priestor. Nosnosť jednotlivých políc je až 175 kg pri rovnomernom rozložení zaťaženia. Vysoká stabilita a flexibilita uľahčujú manipuláciu. Praktický zásuvný systém umožňuje rýchlu a jednoduchú montáž.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048121071123
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Šírka: | 120 cm |
| Druh políc a nábytkových panelov: | Skladové a pivničné regály |
| Max. Nosnosť: | 175 kg |
| Typ montáže: | Zásuvné a skrutkovacie regály |
| Materiál: | Pozinkovaná oceľ |
| Výška: | 180 cm |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 18,6 kg |
| Výška: | 180,0 cm |
| Šírka: | 120,0 cm |
| Hĺbka: | 40,0 cm |



